Bilişim teknolojileri alanında işletmenizi destekleyerek, size rekabet avantajı sağlayacak kendini kanıtlamış çözümler

sunan Genç Bilgisayar Hastanesi , firmanızın kurumsallaşma sürecinde hızla yukarı doğru tırmanmasını sağlamaktadır.

IT alanındaki her türlü ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz, uzman kadrodan oluşan ekibimiz ile yatırımlarınızı doğru şekilde ve doğru zamanda yapabilmeniz için sizlere danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Alanında gerekli eğitimleri almış, donanımlı ve sertifikalı uzmanlarımız ile yerinde ihtiyaç tespiti yapılarak hizmet başlatılır ve gerekli raporlar tarafınıza iletilir

Microsoft MCP ve MCSE sertifikalarına sahip Yazılım Destek Uzmanlarımız Microsoft BackOffice danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ayrıca Linux, Internet sunucu yazılımları; IBM ve Microsoft firewall, Cisco network cihaz ve yazılımları, bina otomasyonu data kablolamaları gibi konularda uzman personel, müşterilerimizin sistem tasarım ve kuruluş projelerinde danışmanlık verebilmektedir.

Genç Bilgisayar Hastanesi, uzman kadrosuyla hızlı, güvenilir, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı prensibiyle siz müşterileri için en uygun çözümleri üretir, müşterilerinin gelişmelerini amaç edinir. Bir şirketin ihtiyaç duyabileceği tüm konularla ilgili danışmanlık ve servis hizmetlerimiz en üst seviyede vermeye gayret eder. 

Bilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Danışmanlık Hizmetlerimizden tüm kamu kuruluşları, bağımsız kuruluşlar, uluslararası kuruluşlar, büyük ve orta ölçekli özel tüm kuruluşlar faydalanabilmektedir.

Hangi durumlarda danışmanlık hizmeti alabilirim ?

IT alt yapınızın büyük ve karmaşık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Platformlarınızın ve uygulamalarınızın çeşitliliği sizi ürkütüyor mu?
İşin sürekliliği giderek daha kritikleşiyor mu?
Kritik IT operasyonlarınızın sayısı hızla artıyor mu?
İş verimliliğinizi ölçmek zorlaşıyor mu?
Üstlendiğiniz bir projeyi yürütmekte zorlanıyor musunuz?
Lojistik destek hizmetine ihtiyacınız var mı?
Gelecekteki ihtiyaçları doğru tahmin etmek ve planlamak imkânsızlaşıyor mu?
Bu büyük ve karmaşık ortamda sorun takibi yapmak giderek güçleşiyor mu?
Yeni bir yazılımı, sayısı giderek artan kullanıcılara kurmak korkutuyor mu?
Yapmış olduğunuz ve yapmayı planladığınız yatırımlar doğru ve güncel mi?
Yakın gelecekte ne tür teknolojiler gelişmekte, yatırım için doğru zamanlama nedir?

Yukarıdaki sorular kafanızı meşgul ediyor, başka işlere yönelmede sizlere engel oluyor ise, gerçek verimlilik için uygulamalarınızın yeterli olup olmadığına emin değilseniz, kontrol, doğru çözüm ve verimlilik için profesyonel danışmanlara ihtiyacınız var demektir.

 

 

 

Genc Bilgisayar Hastanesi WeB GeNC WeBtEaM.com