KVKK Danışmanlığı  (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) nedir?

Kişisel Veri Ne demek?

Kişisel veri, bir bireye ilişkin her türlü politik düşünce, genetik bilgi,ticari ilişki, üyelik bilgileri, sağlık bilgileri, soy bağı gibi bir çok bilgiyi ifade etmektedir.

Devamını oku: kvk-kisisel-verileri-koruma-cozumleri

YAPISAL KABLOLAMA ve ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Ağ (Netwok) sistemlerinin hızlı ve problemsiz çalışabilmesi için, kablolama altyapısının sağlıklı kurulmuş olması gereklidir. Network sistemlerinde, kablolama alt yapısı kadar uzun süreli kullanılan başka hiç bir arabirim yoktur.

Devamını oku: Kablolama - Altyapı Çözümleri

  • NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Genç Bilgisayar Hastanesi, IT sektöründeki bilgi birikimiyle müşterilerine LAN (Local Area Network) / WAN (Wide Area Network) kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Devamını oku: Network Çözümleri

  • SERVER (SUNUCU) ÇÖZÜMLERİ

Firmaların sahip oldukları en önemli varlıklardan birisi kurumsal verileridir. İster 5 PC ister yüzlerce PC ve sunucudan ibaret olsun kurum çalışanlarının bilgiye sürekli erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında ve hızlı olarak işlenebilmesi önemlidir. Yapılan sunucu yatırımlarının firmanın büyüme stratejileri ile uyumlu olarak geliştirilebilmesine uygun yapıda olmalıdır.

Devamını oku: Server - Sunucu Çözümleri

  • VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Birçok sunucudan oluşan IT sistemlerimizde verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve maliyet noktalarında firmaların başını ağrıtan sorunların ortaya çıkmasına engel olur. Verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişimin ilk adımıdır.

Devamını oku: Veri Depolama Çözümleri

Genc Bilgisayar Hastanesi WeB GeNC WeBtEaM.com