IT DESTEK VE BAKIM HİZMETLERİ

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleşik yönetim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı personelimizle, işletmelerin asıl işlerine odaklanması sağlanarak, bilgi teknolojileri konusundaki tüm ihtiyaçları için, teknik destek ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte, teknolojik altyapının standartlara uygun ve bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulması da bu kapsamda ele alınan çalışmalar arasındadır.

Devamını oku: Teknik Servis Hizmeti

Bir firma sahibisiniz yada yöneticisisiniz. Çok sayıda bilgisayarınız var, bilgisayarlarınız arızalandıkça bilgisayar teknik servisi çağırıyorsunuz ve bunun size maliyeti çok yüksek olur.Bilgisayarınızı yerinden kaldırmadan yerinde çözüm imkanı sunuyoruz.
Biz 4 den fazla bilgisayarı olan firma ve kişisel kullanıcılara bir öneri sunuyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması. Genç Bilgisayar Hastanesi firmamız ile bilgisayar bakım anlaşması yapıyorsunuz ve bir yıl içerisinde sınırsız bilgisayar servisi çağırma hakkına sahip oluyorsunuz ve bunun için her ay bilgisayar servisinize ödediğiniz paranın daha da altında sabit bir ücret ödüyorsunuz.

Devamını oku: Kurumsal Bakım Anlaşması

Çağımızın asla yetişilemeyecek sürate gelişme kaydeden bilişim ve iletişim standartlarına her geçen gün şaşılacak yeni bir gelişme daha ekleniyor.

Onlarca markanın, yüzlerce dizüstü bilgisayar ürettiği ve bu modellerin de, her üç ayda bir gamdan çıkartılıp, yerlerine yeri modeller sürüldüğünü düşünürsek, doğru ürünü nasıl seçebiliriz?

Devamını oku: Bilişim Çevre Ürünleri Hizmeti

Türkiye'nin Teknoloji Dağıtıcıları  bayisi olup ürünlerini yetkili distribütör kanalları ile aynı gün tedarik ve dağıtımını sağlar.

 150 marka ve 5000 in üzerinde ürün çeşidi ile tüm bilgisayar, server, network, printer, çevre birimi ürünleri ve sarf malzemeleri konusunda ürünleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına en doğru ürünleri sunar...

 

Devamını oku: Ürün Satışı / Destek

Güvenlik kameralarında lider firma ve ürünlerle çalışmaktayız. Bu konuda en hassas olduğumuz ilke kullanacağımız ürünlerin müşterilerimize mümkün olduğunca hiç sorun çıkarmayan markalardan seçerek kullanmamızdır.

Devamını oku: Güvenlik Sistemleri

Genc Bilgisayar Hastanesi WeB GeNC WeBtEaM.com