Bilgisayar kullanıcılarının en büyük ihtiyaçlarından biri güvenilir bir adres bulmaktır. Sıradan firmaların yarattığı sorunlar yüzünden oldukça sıkıntı çekilmektedir. Sizleri bu sıkıntılarınızdan kurtarmak ve tüm sorunlarınıza çözüm olmak için varız.

Genç Bilgisayar Hastanesi olarak verdiğimiz hizmetler, Notebook tamiri hizmetlerimiz arasında Notebook lcd inverter tamiri ve değişimi, Notebook hard disk değişimi, Notebook menteşe kırılması, Notebook cpu değişimi, Notebook lcd ekran tamiri ve değişimi, Notebook optik sürücü, cd-rom, dvd-rom değişimi, Notebook cable tamiri ve değişimi, Notebook ses kartı tamiri ve değişimi, alt kasa, üst kasa tamiri yapmaktayız. Notebook tamiri ve yedek parça değişimi konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız tamir ve yedek parça hizmetini garantili olarak vererek yaptığı işin her zaman arkasında olduğunu da göstermektedir.

Teknik servisimizde Tüm markaların tablet pc lerinin tamiri ve parça değişimileri garantili olarak yapılmaktadır.

Acer Samsung Sony Toshiba Apple Blackberry Casper Dell Escort Exper Fujitsu HP HTC Lenovo Motorola MSI General Mobile Vodafone Trident Viewsonic Creative Panasonic Probook gibi türkiyede satışı yapılan tüm tablet bilgisayarların teknik servis hizmetlerini ve bu markaların yedek parçalarını alabilirsiniz.

Arıza tespiti ücretsizdir.

    

 

 

Genc Bilgisayar Hastanesi WeB GeNC WeBtEaM.com