Güvenilirlik
Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak, beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirerek, verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Duyarlılık
Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe, çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık
Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde süreklik sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık)
İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranarak; şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık
Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunarak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Esneklik
Yönetimimizin, önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.

Kalite Politikamız

Firmamız, tüm iş süreçlerini uluslar arası kalite standartları paralelinde işletir. Bu standartlara bağlı olarak müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve ürün paketlerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede hizmetlerindeki verimliliği sürekli kılarak müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı amaçlar. Ulaştığı noktayı her zaman bir adam daha ileri götürebilecek bir süreç sistemi ile çalışır.

Firmamızın “Kurumsal Kalite Politikası” nın temeli şu esaslara dayanmaktadır:

  • Bilgi birikimi ve yetkinliği, sürekli gelişen insan kaynağı ile uluslararası platformda hizmet vermek
  • Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kesintisiz müşteri hizmeti sunmak
  • Yürütülen projelerde sektörde liderliğe ve başarıya ulaşmış olan teknolojileri kullanmak
  • Kaynakları verimli kullanarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmektir.

GENÇ BİLGİSAYAR HASTANESİ ; 1999 Yılından İtibaren Bilişim alanında dinamik kadrosu ,farklı departmanları ile çok yönlü faaliyet göstermektedir.Bilgisayar Teknik Servis, Kurumsal veya Bireysel IT Çözümleri ile hizmetinizdeyiz.Altyapı kurulumundan, danışmanlık hizmetlerine, sistem entegrasyonundan, özel projelere ve satış sonrası desteğe kadar geniş ürün ve çözüm yelpazesiyle hizmet sunan Genç Bilgisayar Hastanesi, yeni teknolojileri yakından takip ederek kurumsal bilgi birikimi ile müşterilerinin verimliliklerini arttırıp onlara rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.

  • Misyonumuz

    Müşterilerimizin kendilerini tanımalarına, geleceklerine dair ne yapmak istediklerini belirlemelerine, yönelmek istedikleri alanlarda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olunması; bireylerin sosyal, aktif ve girişimci olmaya teşvik edilmesi, kişinin sektörü tanıması, takım çalışması ve proje yönetimi uygulamaları ile liderlik vasıflarının ortaya çıkarılması, görevimizdir.

  • Vizyonumuz

    Kurumumuz değişen iç ve dış koşullara kendisini hızla uyarlayan etkin bir yönetim anlayışını sağlayarak kendisini gelecekte görmeyi arzu ettiği hedefe doğru hızla ilerlemektedir.Kuruma katılan her bir üyesi ile sinerji yaratarak sahip olduğu enerjiyi gelecekte her alanda yetkin, yaratıcı, girişimci, ahlaki değer ve toplumsal sorumluluk sahibi üstün nitelikli bireyler yetiştirmeyi, toplum ve çevreye duyarlı yüksek nitelikli bilimsel ve kültürel çalışmalar yapmayı ve insanlığın yararına sunmayı görev edinmiştir.

Sonuç olarak Genç Bilgisayar Hastanesi olarak faaliyet gösterdiğimiz Tüm konularda da bizi tanımlayan sloganımız , Sizin Bilgisayara Bilgisayarınızın Servise İhtiyacı Olduğu Anda… Yanınızdayız..!

 

Genç Bilgisayar Hastanesi

Genc Bilgisayar Hastanesi WeB GeNC WeBtEaM.com