Güvenlik Sistemleri Hizmetlerimiz

  • Güvenlik Kamera Sistemleri
  • Hırsız Alarm Sistemleri
  • Yangın Algılama Sistemleri
  • Bariyer ve Geçiş Sistemleri
  • Seslendirme Sistemleri
  • Mağaza Ürün Takip Sistemleri
  • Akıllı Ev Sistemleri

Kamera CCTV

CCTV Kamera Sistemi Perlyodik Bakımı için kurumsal bakım anlaşmalarinin yanı sıra küçük ölçekli iş yerleriniz ya da evlerinizde kullandığınız sistemler içinde yapabiliriz. Günümüz şartlarında güvenlik son derece önemli bir konudur. Güvenliğin sağlanması, teknolojik gelişme ve imkanlarla beraber her geçen gün bir adım daha ileriye taşınmaktadır. Güvenlik için alinan önlemlerden en önemlisi güvenlik kamerası sistemi kurmaktır. Olası hırsızlık ya da suçların önüne geçmede önemli bir caydırıcı gücü olan güvenlik kamerası sisteminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Kamera sistemi bakımı ve CCTV sistem bakımı da bu hususlardan biridir.

Genç Bilgisayar Hastanesi olarak kamera sisteminizde periyodik bakım faaliyetinizi sizin için yürütüp sisteminizin sağlıklı şekilde çalışması için gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.


Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın algılama ve ihbar sistemi Türkiye Yangın korunma yönetmeliği 2007- Değişim 2019 ve en EN standarlarına uygun her sisteme uygun çözümlerini sunar. Mühendislik firmasi kuruluşu olarak Ulusal ve Uluslararası standartlara göre çözümler sunulacaktır. Standartlar (EN54 Standartlarına göredir.

Yangın Alarm sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışması ve görevini yerine getirmesi direkt olarak insan hayatına etki ettiğinden, belirli standartlarda üretilmesi gerekmektedir. Bir yangin alarm sisteminin gerekli standartlarda üretildiği, sahip olduğu sertifikalardan anlaşılabilmektedir. Bu sertifikalar bağımsız kuruluşlar ve laboratuvarları tarafından test edilerek verilmektedir, Ülkemiz, Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş olan Yangın algılama ve ihbar sistemleri için hazırlanmış EN54 başlığı altındaki kalite standartlarına göredir.


Yapısal Kablolama Çözümleri

Ağ sistemlerinin kesintisiz sağlanmasi ve problemlerin daha hızlı çözülmesi için yapısal kablolama doğru planlanmali ve plana göre uygulanmalıdır. Yapisal kablolama ağ sistemlerinde uzun süreli olarak kullanılan sistem elemanıdır. Kullanılan veri kablolarından mimarisine kadar pek çok değişken mevcuttur. Ihtiyaçlara uygun ve doğru malzemeler ile kurulan sistemlerin gelişen ihtiyaçlara da cevap verebilecek şekilde planlanması gerekmektedir. Doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz.


PDKS Sistemleri

Zaman Kontrol (PDKS] Sistemleri diğer ismi ile personel devar kontrol sistemleri olarak bilinir. PDKS cihazları sayesinde kolayca personellerin devamlilik kontrollerini sağlayabilirsiniz. PDKS cihazlarının yüz tanima, parmak izi, avuç içi ve kartlı geçiş gibi pek çok çeşitleri vardır. Buna ek olarak, personel devam kontrol cihazları ve yazılımı sayesinde kolayca maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Uluslararası çapta lider olan ürünler sayesinde personellerin giriş çıkış saatlerini kolayca kontrol edebilir, bunları işleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Pek çok farklı alanda personel devam kontrolünü sağlamak için kullanılan PDKS cihazları yazılım sayesinde tek bir alandan kolayca yönetilebilir.


Ses ve Acil Anons Sistemleri

Acil. Anons ve Ses Sistemleri, oteller, rezidanslar, havalimanları, hastaneler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, endüstriyel tesisler gibi binalarınızda, acil durumlarda sesli tahliye, acil anons ve müzik yayın amaçlı olarak kullanılırlar. Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambiyans sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır.

“Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” doğrultusunda yapı yüksekliğinin 51.5m’yi geçtiği tüm binalarda, yapı inşaat alanı 5000 m2’den büyük olan veya toplam kullanıcı sayısı 1000 kişiyi aşan topluma açık binalarda, alışveriş merkezlerinde, süpermarketlerde, endüstri tesislerinde ve benzeri binalarda, binadaki yatak sayısı 200’den fazla olan otel, motel ve yatakhanelerde acil anons sistemlerinin kurulması zorunludur. Firmamız mevcut yönetmelik ve standartlara uygun (EN14-54, EN16-54, EN24-54) projelendirme ve ürün seçimleri ile müşterilerine en uygun ve optimum çözümü sunmaktadır.


Kartlı Geçiş Sistemleri

Ağ sistemlerinin kesintisiz sağlanması ve problemlerin daha hızlı çözülmesi için yapısal kablolama doğru planlanmalı ve plana göre uygulanmalıdır. Yapısal kablolama ağ sistemlerinde uzun süreli olarak kullanılan sistem elemanıdır. Kullanılan veri kablolarından mimarisine kadar pek çok değişken mevcuttur. İhtiyaçlara uygun ve doğru malzemeler ile kurulan sistemlerin gelişen ihtiyaçlara da cevap verebilecek şekilde planlanması gerekmektedir. Doğru tasarim ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz.