İletişim ve teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerin yaşamımızı, kültürümüzü, iş yapış biçimlerimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde, Genç Bilgisayar Hastanesi 1998 ‘den bugüne kadar tüm gelişmeleri tetikleyen bilişim sektörünün odağında faaliyet göstermektedir.

Genç Bilgisayar Hastanesi,  26 yıldır sektörde ve müşterilerinde  oluşturduğu farkındalığı ile son teknoloji ile donatılmış markaları kurumsal hizmet kalitesi ile birleştirerek  müşterilerine kalıcı ve kaliteli çözümler sunmakta; “ilk günkü heyecanı” ve  “doğru, dürüst hizmet” ilkesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Genç Bilgisayar Hastanesi, sunmuş olduğu çözüm ve hizmetleri, istikrar ve kalıcılık ile şekillendirdiği için çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi bir kurum olarak bilinmektedir. Müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz ilişkiler, sorumluluk bilinci, saygı ve güven ile en üst segmente taşınmaktadır.

Unutmayın yüksek teknoloji ve yönetilebilirlik , kurumsal başarı ve hızlı aksiyon almayı sağlar.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

  • Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın koşulsuz memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde örnek şirket olmak,
  • Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
  • Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliğimiz ile, işletmelerin ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmak.

Banka Hesap Bilgilerimiz

KUVEYT TÜRK GEMLİK ŞUBESİ / İBRAHİM AKCAN
TR46 0020 5000 0962 6676 5000 01 (TL)

YAPI KREDİ BANKASI GEMLİK ŞUBE/ İBRAHİM AKCAN
TR22 0006 7010 0000 0080 0976 46 (USD)