Altyapı (Sunucu & Network)

İşletmeler günümüz şartlarında hizmet ve üretimlerini en İyi şekilde yapabilmek, sürdürülebilir olmak, rekabetçi olmak gibi sebeplerden dijital dönüşümü başlatıyor. Dijital dönüşümün neticesinde kullandıkları hizmetlerin sağlıklı şekilde çalışabilmesi için sunucu çözümlerine ihtiyacı vardır.

Sunucu çözümleri ile üretimde kullanılan yazılımların sorunsuz çalışması sağlanır. Ayni zamanda kritik olan veriler, işletim için işlemci gücüne ihtiyaç duyar. Sunucu sistemleri verilerin işletimi ve analizi konusunda kaynaklara ihtiyaç duyar. Genç Bilgisayar Hastanesi, sunucu çözümlerinde kapasite planlaması ile doğru olan sistem ihtiyacınızı belirler. Tümü sayesinde genişletilebilir yapının temelini atar.


Tüm BT Altyapısı

Kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek hizmet kalitesiyle servis olarak almaları mümkün. Dünyada birçok kurum, farklı uzmanlıklar gerektiren BT süreçleri için bu profesyonel hizmetleri tercih ediyor. Maliyetleri azaltırken, kurum içinde sunduklan BT hizmetlerinin kalitesini artırıyor.

Kurumsal Bakım Anlaşması, kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek hizmet kalitesiyle servis olarak almaları mümkün. Yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi in, sisteme müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerin genelini kapsar.